KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12285514

nr 1228 5514

Lolo Holmqvist

(1920-2004), Sverige

Akvarell, Landskap, signerad, -50,23x18

Lolo Holmqvist, svensk bildkonstnär född 1920, död 2004.

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 14 januari 2019
kl 18:40:59

13/1 22:25:22 1      Vinnande bud

Lolo Holmqvist

Läs mer om Lolo Holmqvist